Аукфа фарма куќа рустикална 2-парчиња седиште, висина дрво кујна столче за мали места, кујнски контра паб или седиште за појадок, беж перница

Аукфа фарма куќа рустикална 2-парчиња седиште, висина дрво кујна столче за мали места, кујнски контра паб или седиште за појадок,

Во продавницата
DEN 1759.84
Стока:

Поени за куршуми : 1.Префект за мали места кои поседуваат мала кујна или трпезарија? Тогаш оваа столица за јадење ќе биде совршен за вас. И двете 2 столици можат да бидат зафатени со недоволно стандардна табела кога не се во употреба за да заштедат простор. Исто така, заради дизајнот, столицата може да се стави како стои на wallидот за да заштеди простор што е можно повеќе. Изграден со поддржувачки дизајн на ситни носилки, тој обезбедува не само дополнителна сила за столицата, туку и посебен вкусен воздух на шарм во вашата трпезарија. Уживајте во вашето слободно време со поставениот дел од столбовите. 3.Премиум Дизајн на градежништво изграден со високо квалитетни цврсти гумени нозе, оваа столица за јадење е дизајнирана да држи 300 bs максимален капацитет и да трае со години. Цврстиот блок под перницата обезбедува дополнителна издржливост. 4. Избриши и удобни перничиња и двете столици се тапацирани со 2,4-инчни ленти од ткаенини, кои обезбедуваат меко допирање при седење. Исто така, секоја столица доаѓа со потпирачи за нозе за да понуди дополнителен одмор кога вечера со овој сет. Тежина и димензии Севкупна димензија на производот Столче за јадење : 18x12.5x22.1 инчи (LXWXH) Дебелина на перница : 2,4 инчи детали за производот Димензија : Ве молиме, погледнете го бројот на сликата на сликата на пакетот : 1 пакет Димензија и тежина : Погледнете ја целокупната тежина на спецификацијата Единечна нето -тежина на столицата : 9,9 фунти Столница за капацитет на тежина : 300 bs Спецификации : Материјал Топ : Постелна ткаенина+нога од пена : Парчиња од гума од дрво вклучуваат : 2 Собрание на столици Потребни : Да Потребни се дополнителни алатки : Сите алатки вклучени земја на потекло : Виетнамска известување 1.manual Користено е мерење, може да има разумна грешка. 2.Итемите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата заради осветлувањето или приказот на вашиот монитор Aukfa Rustic 2-парчиња, со седиште, висина од дрво кујна за јадење столици за мали места, кујнски контра паб или појадок со седиште за појадок, беж перница.

Карактеристики на производот

Поврзани производи