Кошула и комбинезони со кратки ракави за бебе, сет на облека

Кошула и комбинезони со кратки ракави за бебе, сет на облека

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Пред-спарен за да оди : ова симпатично, координирано моето новородено сет со новороденчиња прави лесна облека за секоја пригода. Облечете го за посебни прилики или само оставете го бебето да изгледа симпатично и ладно секој ден! Дете на моето новороденче бебе 2 парчиња целосен сет : 100% памук ТЕЕ 100% памучен тексас во целина. Сетот вклучува 1 кошула и 1 во целина. Tee е меко памучно ребро. Машинско миење ладно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи