Девојки за девојки Свети Патрик, хеланки, големини со 4-18

Девојки за девојки Свети Патрик, хеланки, големини со 4-18

Во продавницата
DEN 192.00
Стока:

Израмнете ги своите празнични облека со овие симпатични хеланки на Денот на Свети Патрик за девојчиња. Затегната лента за влечење и мека ткаенина додаваат пријатно, удобно чувство што е одлично за секојдневно носење. Забавниот отпечаток се пар совршено со графичките печати за печатење на Денот на Свети Патрик. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Св. Патрикс за девојчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи