Комо Bluенски женски атлетичарски вафл сет, 2-парчиња

Комо Bluенски женски атлетичарски вафл сет, 2-парчиња

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Кој подобар начин да се вратиме отколку во еден симпатичен и удобен сет од Комо Блу! Овој сет на атлетизирање со 2 парчиња е дизајниран за вашите денови надвор со лесно опуштено и мека, вафли плетена ткаенина. Материјал : 48% полиестер/48% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет на облека вклучува : еден врв и еден пар џоги. Врвот : опуштено вклопување; тркалезен врат; стил на пуловер; долги ракави; Kangеб на кенгур однапред; Вафл плете. Јогерс : опуштено вклопување; Повлечен стил; две странични џебови на цвест; Еластични отвори за нозе. 2 парчиња атлетични вафли сет за жени од COMO Blu.

Карактеристики на производот

Поврзани производи