Мијабела дијамант-акцент жолто-позлатен сребро почетен k кружен приврзок, 18

Мијабела дијамант-акцент жолто-позлатен сребро почетен k кружен приврзок, 18

Во продавницата
DEN 1136.00
Стока:

Подобрете го вашиот изглед со овој прекрасен миабела дијамант-акцент почетен "k " кружен приврзок. Овој приврзок е дизајниран со жолт позлатен сребрен диск. Овој приврзок има 10 дијаманти со трепет, треперејќи со дијаманти (G-H, I3), вградени со буквата k и на границата за да го врзуваат изгледот на ѓердан. Овој приврзок е суспендиран на 18-инчен ланец што обезбедува со затворач на прстенот. Овој зачудувачки приврзок за дијаманти е совршена идеја за подароци за жени кои сакаат да ги разгорат своите иницијали. Направено во сребро. Yellowолтиот родиум. 0,05 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I3. Песни поставени камења. Должина на ланецот : 18 ". Пролетен прстен затворач. Април Април. искри. Миабела - хармонија во накит.

Карактеристики на производот

Поврзани производи