Вилици Класичен ајкула за машка и голема машка графичка резервоар

Вилици Класичен ајкула за машка и голема машка графичка резервоар

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Блокбастер на графички резервоар! Овој забавен графички резервоар за вилици е обележан со удобно вклопување и чувство со својата ткаенина од памук. Шарениот фронт има графички принт на класичниот филмски постер со навестување на ретро привлечност. Овој машки резервоар прави прскање на вашата гардероба за поп културата и лесно заработува место на ротацијата на кошулата со секојдневно работење! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; Графички принт од предната страна. © Universal City Studios LLC, сите права се задржани. Машки вилици за графички резервоар за печатење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи