Замена REPT491357C Надворешна рачка на вратата компатибилна со заден дел од 2000- Toyota Tundra, десен патнички хром

Замена REPT491357C Надворешна рачка на вратата компатибилна со заден дел од 2000- Toyota Tundra, десен патнички хром

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, со цел/финиш : Chromereplaces OE Број : Performance Inter Change Дел Број : Перформанси за перформанси : 1-годишна гаранција за неограничена милеза на вратата на вратата на вратите рачки на вратите се достапен начин за враќање на функционалноста на вратата на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработените материјали за долг животен век. истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Со следниве возила : Позиција : Заден, десно, десно ,2000-2003 Tundra Limited Fleetside/Styleside2004-2006 Tundra Limited Fletside/Styleside, 4-врата, продолжено пикап на кабината (Access CAB) 2000-2006 Tundra SR5 Fletside/Styleside, 4-DOOR, Продолжен Пикап на кабината (пристапна кабина) го заменува бројот на ОЕ : Изведба. Броеви за размени во размени : Изведба. Броеви за размени во размени : Изведба. Fits Select : 2006 Toyota Tundra Double Cab SR5 2001-2005 Toyota Tundra Access Cab SR5 2000 Toyota Tundra SR5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи