Женска единечна јакна од костуми за јакна на лаптоп за лапа

Женска единечна јакна од костуми за јакна на лаптоп за лапа

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Женска единечна јакна од костуми со јакна на лаптоп, која е необична работа, блескаво парче дефинитивно ве прави извонредно без разлика дали е за професионален или обичен изглед. Пар со совпаѓање обоено здолниште или панталони и судски чевли за совршен изглед на канцеларијата. Школка : 96% полиестер 4% слој на спандекс : 100% полиестер. Излезена лапа. Отворен фронт. Затворање на едно копче. Две џебови. Подложни рамења. Јака за шиење сатен. Женски блејзер. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на мерење (во инчи) Ширина на рамото гарнир на градите гарнир на половината - Вкупна должина - 14 4/8 - 34 5/8 - 29 7/8 25 5/8s - 15 36 5/8 - 31 7/8 26 1/8m - - 15 3/8 - 38 5/8 33 7/8 26 6/8l - 16 1/8 - 41 6/8 37 - - 27 3/8xl - 16 6/8 - 44 7/8 40 1/8- - 28.

Карактеристики на производот

Поврзани производи