Нема граници за мрежни точки торбички

Нема граници за мрежни точки торбички

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Каде е оваа торба целиот живот? Совршен за еден ден на плажа или каде било навистина. Торба со лесни мрежи од без граници има лесни рачки за носење и претпоставете што - долниот дел е ладилник. Леле, толку симпатична и удобна. Димензии : 15 "w x 16" h x 6 "D. Двоен ремени на рамото со капка 10". Затворање на патент-врв. Чиста дизајн на мрежа со цврста и печатена трим; надворешен џеб за лизгање. Простран ентериер; Дното изолиран ладилник со затворање на патент. 100% најлон.Вие чисто увезено. Меша торба со ладилникот од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи