Бела Вита Лусинда Отворени грбници за муле

Бела Вита Лусинда Отворени грбници за муле

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Лусинда е класичен отворен грб. Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè. Ова е утеха секојдневно што не жртвува стил. Само лизгајте и одете! 0,5 инчи потпетици. Орнамент на ланец. Отворете назад за да можете да се лизнете и да одите!. Лесна надворешна плоча. Подготвена влошка. Тркалезна пети.

Карактеристики на производот

Поврзани производи