Сет на облеки за дуксе и џемпери на бебето Гаранималс Бебе и дете, 4-парчиња, големини од 12 метри-5Т

Сет на облеки за дуксе и џемпери на бебето Гаранималс Бебе и дете, 4-парчиња, големини од 12 метри-5Т

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Пријатната удобност е сè негов со овие мешавини и совпаѓање се одвојуваат од garanimals. Супер меки џемпери и џемпери се идеален избор за сезоната. Исклучиво на и. 4-парчиња сет вклучува : 2 џемпери и 2 пара џемпери. Џемпери : екипаж на контраст; долги ракави; ребрести трим; Графички фронт или печатење на сите. Џемпери : влечење еластична лента за половината; Заштитени нозе. Врво и дното : 60% памук/40% полиестер и 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals 4-парчиња џемпери и џемпери поставени за момчиња за бебиња и мали деца.

Карактеристики на производот

Поврзани производи