Студената индустрија Бања Мечка за диви животни во графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Аналиса Латела

Студената индустрија Бања Мечка за диви животни во графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност,

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : животно, цицач, када, када, бања, диви животни, мечка. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . Дизајн од Аналиса Латела.

Карактеристики на производот

Поврзани производи