Директно ефтина 3 4-големина Студентски почетник класичен најлон низа гитара со носење торба и лента, 36

Директно ефтина 3 4-големина Студентски почетник класичен најлон низа гитара со носење торба и лента, 36

Во продавницата
DEN 799.84
Стока:

Оваа класична облека за стартување на гитара има сè што треба вашето дете да започне да свири гитара. Квалитетна класична гитара со најлонска низа од 36 инчи е полесно да се игра за помали луѓе. Овој сет вклучува гитара, свирка торба, каиш, дополнителни жици, цевка од теренот и одберете во една кутија - сите за одлична цена! Директно ефтина 3/4-4-големина Студентски почетници Класична најлонска низа гитара со носење торба и лента, 36 ", розова : одлична за почетници. Класични приемници. 3/4-големина. Класични најлонски жици. Возраст Опсег : 9 години и нагоре.

Карактеристики на производот

Поврзани производи