Пацифик алое вера 8 Душек за мемориска пена, полн

Пацифик алое вера 8 Душек за мемориска пена, полн

Во продавницата
DEN 2688.00
Стока:

Инвестирајте во вашиот сон и здравје со колекцијата на душеци на AC Pacific Aloe Verage. Овој 8-инчен душек за мемориска пена е запишана во отстранлив екстракт од алое вера, нанесена на капакот за да се создаде површина за спиење со чистач. Овој душек обезбедува контурирање на удобност со слој на мемориска пена што го поддржува природниот облик на вашето тело промовира правилна циркулација и усогласување на 'рбетот. Ве молиме, отворете го пакетот за душеци во рок од 72 часа од приемот и оставете 48 часа за вашиот нов душек да се прошири во оригинална форма. Опфатен во луксузен екстракт од алое вера третирана плетена ткаенина. Премиум квалитетна пена - Сертифициран сертифициран, кој е тестиран за да се исполнат ригорозните стандарди за емисии, содржина, перформанси и издржливост . Изградба на слој : 1 инч од 3 кг. Мемориска пена, слој за поддршка на удобна пена од 2 инчи, слој за поддршка на густина со висока густина од 5 инчи. Мемориската пена го лулка вашето тело што ја обезбедува потребната поддршка, промовирање на соодветна циркулација и усогласување на 'рбетот . Погодно спакувано - Ние ефикасно ги компресираме и тркаламе душеците за да ја намалиме големината на душекот за најмалку 50%, што резултира во помалку трошоци за транспорт и помал јаглероден стапал . Севкупна дебелина : 8 "Севкупно : 54" W x 75 "L Севкупна тежина на производот : 43,5 lbs. Полиестер -природна алое вера третирана покривка/ мемориска пена. Полиуретанска пена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи