Златна слонови wallидна уметност

Златна слонови wallидна уметност

Во продавницата
DEN 3400.32
Стока:

Оваа врамена графичка колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Златен слон 14x14 Wallидна уметност : Полиестерска рамка на склопување на Хангно, потребно е врамена декоративна wallидна уметност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи