Чудо на нација девојки со лесна пакувачка јакна за пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со лесна пакувачка јакна за пакувања, големини 4- & плус

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Пакуваната јакна за пуфер за момчиња од Wonder Nation ја додава вистинската количина на топлина и погодност за неговата колекција за гардероба и надворешна облека. Изградена за издржливост, оваа момчиња јакна на пуферот е отфрлање на вода за да помогне да го заштити од елементите и да има џеб за лесно пакување и складирање за моменти што се наоѓаат во случај. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена/Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 џебови од страничен спој, 1 внатрешен џеб има најважни работи. Карактеристики : Отфрлање на вода; врзувачка лента на манжетните и полите за да помогне да се задржи во топлината; пакувања во сопствен џеб; Преклопете го чуварот на патент на вратот. Јакна за пакувања со лесни девојки од Wonder Nation.

Карактеристики на производот

Поврзани производи