Рифорла Усни Кадифен Играчки Црвени Усни Големи Усни Перница Денот На Вљубените Подарок Црвено

Рифорла Усни Кадифен Играчки Црвени Усни Големи Усни Перница Денот На Вљубените Подарок Црвено

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Опис : роденденски подарок за црвена усна за детска кукла, многу мека до раката, многу удобна за држење на телото.Погоден како подарок, оставете го вашето момче или девојка да ја почувствуваат вашата убов.Боја : розова, црвена Големина : 50х25х10см, 30х15х6см Материјал : супер меко кратко Кадифено Полнење : висококвалитетен ПП памук пакетот содржи : 1х Забелешка : Некои хроматски аберации може да бидат предизвикани од фактори како што се снимање, осветлување, дисплеј итн. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ! Кадифен играчки се лесно деформирани производи. Неизбежно е тие да бидат исцедени и деформирани кога ќе бидат примени. Не е загарантирано дека ќе биде потполно исто како и сликата. Тоа е нормална ситуација и полека ќе се опорави откако ќе биде поставен некое време или на сончева светлина. Боја : Розова, Црвена Големина : 50х25х10см, 30х15х6см Материјал : Супер Меко Кратко Кадифено Полнење : Висококвалитетен ПП Памук Пакетот Содржи : 1х. Опис : Роденденски Подарок За Црвена Усна За Детска Кукла, Многу Мек До Раката, Многу Удобен За Држење на Телото. Погоден Како Подарок, Оставете Го Вашето Момче Или Девојка Да Ја Почувствуваат Вашата Убов. Забелешка : Некои Хроматски Аберации Може Да Бидат Предизвикани Од Фактори Како Што Се Снимање, Осветлување, Дисплеј Итн. Ве Молиме Погледнете Го Вистинскиот Производ! Кадифен Играчки Се Лесно Деформирани Производи. Неизбежно Е Тие Да Бидат Исцедени И Деформирани Кога Ќе Бидат Примени. Не Е Загарантирано Дека Ќе Биде Потполно Исто Како И Сликата. Тоа Е Нормална Ситуација И Полека Ќе Се Опорави Откако Ќе Биде Поставен Некое Време Или На Сончева Светлина. Сатенска Навлака за Перници за Коса и Големина на Кожата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи