Зафат за гас Со Четкан Контролер 24V 250W За Електричен Скутер Е-Велосипед

Зафат за гас Со Четкан Контролер 24V 250W За Електричен Скутер Е-Велосипед

Во продавницата
DEN 4799.84
Стока:

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Четкан Контролер Зафат ЗА Гас 24 V36 V48 V 250 W350 W500 W1000 W За Електричен Скутер EBike*Овој вид контролер користи само за четкани мотори спецификација : *Материјал : Челик*Боја : Црна+Сребрена (Како Што Покажуваат Сликите)*Тежина : Околу 500g *Спецификации : 24v250w/24v350w/24v500w/36v350w/36v500w/36 V1000 W/48 V500 W/48 V1000 WPACKAGE Вклучува : 1 X Контролер 1 пар грипноте за гас : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. РАНМЕИ Четкан Контролер Зафат ЗА Гас 24 V 250 W За Електричен Скутер Е-Велосипед.

Карактеристики на производот

Поврзани производи