Хадсон Бебе Девојки ' Кадифен Ќебе, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

Хадсон Бебе Девојки ' Кадифен Ќебе, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

краток опис не е достапен Кадифен Ќебе Хадсон Бебе Девојки, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја : Сет вклучува 2 пакет кадифен ќебиња. 100 проценти полиестер кадифен ткаенина. Топло, пријатно и удобно. Екстра голема големина да трае подолго. Повеќекратна употреба за гушкање, спиење, повивање, седиште за автомобил, количка и капак за нега. Пристигнува со подарок лента за бебе туш присутни. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи