Бои Компатибилни СО БУИК Скајларк 1995 - Точен Натпревар Допир Спреј Боја И Јасен Слој

Бои Компатибилни СО БУИК Скајларк 1995 - Точен Натпревар Допир Спреј Боја И Јасен Слој

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Нашиот ОЕМ ТОЧЕН НАТПРЕВАР БУИК (127а/ВА127А Среден Клоисон Металик) бојата за допир со спреј за автомобили е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот АВТОМОБИЛ, КАМИОН или ТЕРЕНЕЦ БУИК. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазен спреј на пазарот. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот код За Боја НА Нисан" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за спреј за допир на автомобилот можат да поправат секаков вид оштетување на бојата на ВАШИОТ НИСАН. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. BUICK (127a/WA127 A Среден Cloisonne Металик) Спреј Боја/1k Clearcoat комплет вклучува : Од Суштинско значење за постигнување на "совршен натпревар" . Аеросол Спреј Боја 12 мл . Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл . Премиум Прилагодлива Млазница На Вентилаторот . Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи