Сноубординг Сет За Ски Ски Ски Во ледениот брег--Комплет Со Ски Панталони И Ски Јакна

Сноубординг Сет За Ски Ски Ски Во ледениот брег--Комплет Со Ски Панталони И Ски Јакна

Во продавницата
DEN 402.88
Стока:

Мразот Снег Во Собата. Оваа комбинација ја содржи нашата изолирана снежна панталона и изолирана снежна јакна Шаста. Ние ја завршивме работата за вас во подготовките за вашето следно зимско снежно патување. Заштедете време и пари со оваа одлична понуда за зимски пакети. Јакната ќе ве одржува суви и топли во зимски услови со водоотпорна ткаенина од школка и критични шевови со лента. Исто така, има вентилирани патенти за пазувите, внатрешно снежно здолниште, манжетни за снег на зглобот, внатрешни џебови и отстранлива хауба со отстранлив украс од вештачко крзно. Панталоните на комплетот се водоотпорни и изолирани и вклучуваат критични шевови со лента, артикулирано колено, прилагодливи јазичиња за половината, јамки за ремени, џебови со патент и манжетна за снег на ногата. Мразот Снег Во Собата . Изолирана снежна панталона и изолирана снежна јакна Шаста . Водоотпорна школка ткаенина . Критични снимени рабови . Јакна : вентилирани патенти за пазувите . Јакна : внатрешна пудра снежна здолниште . Јакна : рачни снежни манжетни . Јакна : внатрешни џебови за складирање . Јакна : отстранлив аспиратор . Јакна : отстранлив украс од вештачко крзно . Панталони : Водоотпорен и изолиран. Панталони : Критични снимени шевови долж седиштето за дополнителна заштита . Панталони : Артикулирано колено . Панталони : прилагодливи јазичиња за половината . Панталони : појас јамки . Панталони : џебови со Патент . Панталони : нога снег манжетна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи