Црни Планински Производи Зајакнувач За Зафат За Вежбање На Рацете И Подлактицата

Црни Планински Производи Зајакнувач За Зафат За Вежбање На Рацете И Подлактицата

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Црна Планина Производи Зајакнувачот За Држење На Рацете е врвен производ за да обезбеди отпорност за да помогне во развојот на мускулите во рацете, зглобовите и подлактиците. Држачите за вежбање раце се одличен додаток во вашата домашна теретана за развој на сила на рацете за подобрена функција во кревање тежина и издржливост во спортот. Нашите рачки се направени од висококвалитетен алуминиум и со издржлива пружина. Секој зајакнувач на рацете е дизајниран со дизајн против лизгање за максимално држење. Црни Планински Производи рачните држачи ќе бидат долготрајна алатка за вежбање на која можете да се потпрете. Отпорот на стисок помага да се развијат мускулите во подлактицата, зглобот и рацете. Достапно во пет нивоа на отпорност на тежина-100 фунти, 150 фунти, 200 фунти, 250 фунти и 300 фунти. Развојот на стисокот е одличен метод за подобрување на функцијата во кревање тежина, спорт и секојдневни задачи. Висококвалитетните алуминиумски рачки и обложената челична пружина обезбедуваат издржлива алатка за вежбање. Доживотна гаранција на сите рачни држачи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи