Алохаидивио Дами Панталони Клиренс, Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб За Половината Лабави Панталони

Алохаидивио Дами Панталони Клиренс, Модни Жени Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Цврст Еластичен Џеб За Половината

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Алохаидивио Нови Секојдневни спортски панталони за оние од вашите секојдневни денови, овие спортски панталони имаат влажна ткаенина за вапирање со лесно вклопување за да ви биде удобно без разлика дали трчате наоколу или лежите. Вашите омилени секојдневни панталони се професионално дизајнирани на половината за да не се чувствувате врзани. Кога ќе облечете Маица или резервоар за да го завршите вашиот дневен стил, функцијата за пот што ја нудат овие панталони може да ви помогне да останете суви за време на настанот. €Големина Забелешка : внимателно Проверете ја нашата слика на табелата со големини пред нарачката .Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите. Нежно Машинско Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода. Нашиот тим по продажбата е секогаш на ваша услуга. ①Прилики : Овие панталони за жени се совршени за секојдневни секојдневни, клупски забави, враќање на училиште, подароци за годишнина, свечени прилики, подароци за роденден, вечери, канцеларија, одмори на плажа, коктел забави, свадби, на отворено и други специјални прилики. ●Висококвалитетна Ткаенина Е Изработена од висококвалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро. `+Појавување на панталони : овие летни панталони се совршени за носење со јакни, патики, сандали и апостолки, долги обетки, прекрасни ѓердани, високи потпетици и капи за плажа за облека. Совршени Панталони за вашето лето. летни панталони За жени, Спортски Панталони Жени, кожени панталони за жени, Женски Карго Панталони,Пот Панталони,Панталони За Жени,Комбинезони За Жени,Дамски Панталони, Женски Панталони, Женски Панталони Големина, Женски Панталони Дозвола под 5 долари,јога панталони за жени, јога тави плус големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи