Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Маргаритка 5 - Џебна Јакна За Чистење

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Маргаритка 5 - Џебна Јакна За Чистење

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Исцелување Раце Виолетова Етикета 5063 Маргаритка 5-Џебна Јакна За Жени-Стилски Фит, Медицински Пилинг ЈАКНА СО Високи Перформанси МОДЕРЕН ДИЗАЈН СО МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашата Маргаритка јакна ви го дава изгледот што го сакате со потребната издржливост. Одликувајќи се со стилско вклопување со преден јарем и тркалезно деколте, затворањето на копчето за прицврстување ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 27,5". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Перење и Носење", оваа јакна има предни и задни шевови на принцези кои обезбедуваат супериорно вклопување и крајна удобност. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа јакна лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : јакната за медицински пилинг Маргаритка има два длабоки џебови за лепенки, два помошни џебови и еден скриен џеб за мобилен телефон, совршен за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи