Двојни сетила За Мажи, Текстура Крем Паста Од Голдвел За Мажи, 3. оз

Двојни сетила За Мажи, Текстура Крем Паста Од Голдвел За Мажи, 3. оз

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Оваа кремаста паста е средно држење, мат паста за стилизирање на финишот, особено за мажи. Одличен е за создавање текстура во пократки стилови, создава структуриран изглед со мат финиш и фактор на средно држење. Голдвел Дуалсенс за Мажи Текстура Крем паста енергија за сите типови коса. Обезбедува средно задржување. Лесно нанесување и дополнително долго време на стилизирање благодарение на кремастата конзистентност. Двојни сетила За Мажи, Крем Паста За Текстура Од Голдвел За Мажи, 3,3 мл : одлично е за создавање текстура во пократки стилови, создава структуриран изглед со мат финиш и фактор на средно задржување. За сите видови на коса. Енергија за сите типови коса. Динамичен изглед со мат финиш. Обезбедува средно задржување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи