Мали Деца Бебешки Заби Зеленчук Овошје Дете Заби Играчки Прстен Џвакање

Мали Деца Бебешки Заби Зеленчук Овошје Дете Заби Играчки Прстен Џвакање

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Мали Деца Бебешки Заби Зеленчук Овошје Дете Заби Играчки Прстен За Џвакање Смирувачки Информации За Производот : Пол : Унисекс Име на производот : Играчки За Заби За Бебиња100% Сосема Нов И висок квалитет. Материјали : Силикон, ПП РЕШЕТЕ ЈА БОЛКАТА во ЗАБИТЕ на БЕБИЊАТА : кога бебињата почнуваат да се развиваат, тогаш предизвикува болка и непријатност. Нашите играчки за заби нежно ги масираат непцата и го стимулираат растот на забите, а потоа можат да ги спречат вашите бебиња да страдаат.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ : дизајн На Овошни Дрвја, праски, портокал, јагода, ананас и грозје со клип за цуцла. Играчките за заби како подарок за бебиња, тој е совршен за туш за бебиња. ЕДНОСТАВНА РАЧКА за ДРЖЕЊЕ : кога забите на Бебињата почнуваат да растат, бебињата сакаат да земаат предмети до устата за да се обидат да ја ублажат болката што ја сечат. Нашите играчки за заби доаѓаат со широки рачки, така што е лесно да се фати бебето. Функција тежина на производот : 32g (ве молиме погледнете го вистинскиот производ)стил На Производ : baby Size : S : 23mm x 40mm, погоден повеќе од шест месеци. Употреба на производот : ублажување на долгата болка во забите на бебето стоковен материјал : силиконеноте : Поради разликите помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. Благодарам! Пакетот содржи : 1x бебешки заби ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи