Ханивел Дигитална Брава На Вратата и Ќор-Сокак Со Далечински, Сатенски Хром

Ханивел Дигитална Брава На Вратата и Ќор-Сокак Со Далечински, Сатенски Хром

Во продавницата
DEN 1679.84
Стока:

Дигиталната Брава На Вратата На Honeywell и Deadbolt со Далечински управувач доаѓа со безбеден механизам за заклучување и може да се програмира за повеќе кориснички кодови. Програмабилни мулти-кориснички кодови. Тастатурата автоматски повторно осветлена кога се користи. 2 клучеви За Влез за неелектронски влез и доаѓа со далечински управувач. Прилагодливата брава одговара на вратите со дебелина од 1-3/8 инчи - 1-3/4 инчи и 2-3/8 инчи - 2-3/4 инчи прилагодлив заден дел. Потребни се четири (4 )a батерии (не се вклучени).

Карактеристики на производот

Поврзани производи