Киплики Женска Есенска Кошула Се Занимава Со Еднобојно Плисирано Сомотско Копче Лабава Врвна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

Киплики Женска Есенска Кошула Се Занимава Со Еднобојно Плисирано Сомотско Копче Лабава Врвна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Киплики Жени Обична Маица Печатени Копчиња За Јака со Долги Ракави со Долги Ракави Кардиган Блуза Блузи. Боја : Бела/Црна/Сина/Беж/Армија Зелена/Црвена/Темно Сина/Розова/Вино/Зелена/Жолта/Сива/Кафеава. Style : Casual/Boho/Cute/Sweet/Elegant/Fantasy/Elegant/Gorgeous/Simple/Modest/Party/Romantic/Floral/Street/Vintage/Work. Тип На Шема : Обичен/Буква/Мермер/Омбре/Крпеница/Карирани / Растенија/Полка Точка/Поп-Арт Печатење/Виножито Лента/Случајно Печатење/Шал Печатење/Слоган/Змиска Кожа Печатење/Шарени/Тартан/Вратоврска Боја/Племенски/Тропски/Зебра Лента. Тип : Кошула/Блуза/Блузи/Пуловер. Деколте : Јака. Детали : Копчето Пред/Патент Пред. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Епископ Ракав/Директно Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/Лабаво Вклопување/Тенок Фит. Ткаенина : Не-Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Проѕирно : Не. Блузи Со Долги Ракави, Киплики обични блузи за кошули, ракавите на оваа кошула со долги ракави може да се навиваат,оваа широка кошула со долги ракави ве прави меки и привлечни. На нејзината блуза киплики може да се носи own.It исто така може да одговара со фармерки,панталони,тексас шорцеви за работа,датира,отворено, улица, партија и клуб.Опуштете ги врвовите за повеќето форми на телото и лесно се совпаѓаат. €Идеја за подарок Kiplyki кошули за жени,преголеми кошули,блузи со копчиња,блузи со долги ракави,кошули за момчиња,секси блузи на врвот,работни блузи,канцелариска кошула совршено изберете за божиќ,роденден или подарок за денот на мајката за вашата мајка,сопруга,ќерка, сестра или пријателка. ①Прилика оваа киплики кошули за жени е совршен за повик, клуб,улица,одмори,партија,ноќ надвор,датира,викенд,канцеларија, плажа и одмор. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да нарачате.работи мали, цел 1-2 големина до препорачува.Рачно перење/машинско перење, класификација на перење, закачување или линија dry.Do не белило.

Карактеристики на производот

Поврзани производи