Уметнички Рамки Црни Врежани Рабови Рамка За Слика, Рамка За Постер Од Црно Дрво

Уметнички Рамки Црни Врежани Рабови Рамка За Слика, Рамка За Постер Од Црно Дрво

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Црна Рамка со врежани рабови . 17х19 "Црна Врежана Црна Врежана Рабови Постер Рамка Оваа 17х19" Постер Рамка Доаѓа со 060 Плекси Стакло и жица виси во собата за монтирање на ѕид!. Направено Од Дрво - оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 17х19 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 19, 5х21, 5 инчи. Оваа рамка е широка 1,5 инчи и висока 0,8750 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Карактеристики на производот

Поврзани производи