Семејство Појавување Мајка Дете Писмо Печатење Костим За Капење Без Ракави Без Ракави Едноделни Костими За Капење

Семејство Појавување Мајка Дете Писмо Печатење Костим За Капење Без Ракави Без Ракави Едноделни Костими За Капење

Во продавницата
DEN 127.84
Стока:

Мајка Ќерка Бикини Костим За Капење Писмо Шема У - Вратот Ракави Едно Парче Костими За Капење Женски. Големина шема : . Големина На мајка (См/инч)тт. С. биста : 78,74 см-83,82 см/31-33 Половината : 64,77 см-68,58 см/23-25 Колк : 85,09 см-91,44 см/33,5-36. М Биста : 86,36 см-91,44 см/34-36 Половината : 68,58 см-74,93 см/25,5-27 Колк : 92,71 см-97,79 см/36,5-38,5. Л Биста : 93,98 см-99,06 см/37-39 Половината : 76,2 см-81,28 см/27-29, 5 Колк : 99,06 см-104,14 см/39-41. XL Биста : 101,6 см-106,68 см/40-42 Половината : 71см-76см/30-32 Колк : 104,14 см-109,22 см/41-43. Детска Големина (см/инч). Должина на с : 43,18 см/17 Биста : 24,13 см/9,5 Возраст : 1-2 години. Должина м : 45,72 см/18 Биста : 25,4 см/10 Возраст : 3-4 години. Л Должина : 48,26 см/19 Биста : 26,67 см/10,5 Возраст : 5-6 години. XL Должина : 50,8 см/20 Биста : 27,94 см/11 Возраст : 7-8 години t.t t. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Пол : Женски. Боја : како што покажува сликата. Стил : Мода. ЗАБЕЛЕШКА Секоја Големина на соодветниот врв се продава одделно. Содржина На Пакетот : . 1x Материјал За Костими за Капење : Полиестерски влакна, кои се многу меки, удобни и дишат. Дизајн : женски едноделен дизајн, Костим за капење без ракави, без челичен прстен, шема на букви, многу секси. Повод : пливање, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и одмор. Специјален подарок : Без разлика дали го носите сами или го подарувате на семејството и пријателите, ова е добар избор. Носете го и забавувајте се со вашето семејство. Бои : Црна, црвена и розова за ваш избор, можете да ја изберете вашата омилена боја. За s-XL големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи