Фарма Антички Бел Миење Ѕид Закосено Огледало 36 30

Фарма Антички Бел Миење Ѕид Закосено Огледало 36 30

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Истрошената античка бела завршница за Миење На Колекцијата Огледала на Фарма додава безвременски стил на земја и рустикален талент во секоја просторија во домот. Античкиот финиш на рамката потсетува на стара издржана штала. Закосеното стакло додава допир на мекост на целокупниот изглед на огледалото. Совршено за користење како огледало поставено на ѕид за дневната соба, спалната соба, влезот, ходникот или бањата. Заградите за прстен д се прикачени на задниот дел за лесно монтирање на ѕидот без употреба на жица. Вкупните Димензии се високи 36 инчи x 30 инчи широк x 2 инчи длабок; стаклената површина е висока 28 инчи x 22 инчи широк. Материјали за производи : Стакло, Полистирен. Заврши : Антички Бело Миење. Четири (4) Инчни Издржани и антички рамки во стилот на Фарма имаат закосено стакло. Може да се монтира на ѕидот или вертикално или хоризонтално. Совршен за дневната соба, спалната соба, влезот, ходникот или бањата. Д-Прстен Загради се предвидени за виси без употреба на жица. Правоаголното ѕидно огледало мери 36 инчи висок х 30 инчи широк х 2 инчи длабок. Стаклената површина е висока 28 инчи х 22 инчи широк.

Карактеристики на производот

Поврзани производи