Плод На Разбојот Машки Вафли Основен Слој Хенли Термички Врв

Плод На Разбојот Машки Вафли Основен Слој Хенли Термички Врв

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Ова Овошје Од Машката Вафла За Разбој Перформанси Со Долги Ракави Хенли Топ ви нуди удобност и ефикасна, долготрајна заштита од студ, без разлика дали ќе одлучите да бидете во затворени простории или на отворено. Совршен за слоевитост, оваа термичка средна тежина е наменета за употреба за време на умерено ладни до постудени услови. Како што почнува да се приближува есенската сезона, врвот на вашата листа со задачи треба да биде да ја редите целата ваша топла опрема, а овој термички врв на хенли несомнено ќе го направи врвот на вашата листа. Оваа изведба хенли топ е дизајнирана да ве загрее и заштити со својата плетена ткаенина од вафли, која е мека и совршена за заробување во топлина. Неговите ребрести манжетни на зглобовите го одржуваат студениот воздух надвор за да го максимизираат задржувањето на топлината. Шевовите со рамни брави помагаат да се елиминира триењето, особено во оние денови кога практично живеете во вашите термали, нема да мора да се грижите дали ќе ја жртвувате удобноста за топлина. Оваа изведба со долги ракави е опремена со технологија за отстранување на влага со двојна Одбрана што ја отстранува влагата, одржувајќи ве суви цел ден. Неговиот дизајн без ознаки гарантира дека чешањето е минато, додека цврстата конструкција на цвест гарантира дека ќе добиете долгогодишно носење. Овој термички врв со долги ракави, исто така, има способности За контрола на мирисот на интелифреш, што ја одржува ткаенината свежа за да избегне фанки мириси. Купете Го Ова Овошје Од Машката Вафла За Разбој Перформанси Со Долг Ракав Хенли Топ и ќе бидете подготвени да се справите со денот и студеното време. Направете го тоа комплет и носете го овој врв со Нашиот Соодветен Плод На Панталонот За Изведба На Машки Вафли За Разбој, достапен само на интернет. Онлајн Ексклузивни. 65% Полиестер / 35% Памук. За умерено ладни до ладни услови. Супер мека, природна ткаенина за вафли на допир. Технологија За отстранување На Влага Со Двојна Одбрана. Контролата на мирисот на интелифреш ја одржува ткаенината свежа. Ребрести манжетни на зглобовите. Ознака Бесплатна Етикета за дополнителна удобност. Појавување на термички дното на располагање. Достапно во Продолжени Големини. Достапно во 2 Пакувања (2 Врвови). Машина За Перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи