Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Небесно Син Топаз Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Небесно Син Топаз Прстен

Во продавницата
DEN 303.84
Стока:

Овој прекрасен син топаз прстен е одличен начин да додадете сина боја во вашиот стил. Полиран до совршенство, овој прстен за дизајн на сплит стебло држи 13,30 cttw, 16x12mm овална форма светло Швајцарски син топаз скапоцен камен во блескаво сребро обложено со родиум. Овој прекрасен прстен е достапен во големина на прст 6, а ширината на лентата е 2мм. Сребро, Полиран, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи