Машки Резервоар Топ Лето Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Круг Вратот Елек Менс Кошули Долна Кошула

Машки Резервоар Топ Лето Мода И Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Круг Вратот Елек Менс Кошули Долна Кошула

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : навој За Завртки. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Никој. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1pc Vest Size табела : . Големина : М Биста : 102см/40.16" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 108см/42.52" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Биста : 114см/44.88" Должина : 72см/28.35"Големина : XXL Биста : 122см/48.03" Должина : 74см/29.13"големина : Xxxl биста : 130cm/51.18" должина : 76cm/29.92" ● големина ве молиме погледнете ја табелата со големини На сликата Пред да поставите . Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ①Материјал е Направен од удобни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. €Натпревар}Машкиот Елек Е Лесен И Може Добро да Се Совпадне со Шорцеви, Хеланки и Фармерки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи