Стерлинг Сребрена Светлина Швајцарски Син Топаз Прстен. Гем Ст-2.7 кт

Стерлинг Сребрена Светлина Швајцарски Син Топаз Прстен. Гем Ст-2.7 кт

Во продавницата
DEN 589.76
Стока:

Sterling Silver Rhodium Checker-Исечете Небесно Син Топаз Прстен Големина : 7.00 Должина : 0 MMMaterial : Примарна - Чистота : 925stone Тип_1 : Небесно Сина Топазстон Боја_1 : Blue Stone Количина_1 : 1plation : Родиум Ширина : 3 Mmstone Тежина_1 : 2.7 ct Material : Примарна : Sterling Silver Stone облик_1 : Перница Големина_1 : 8 Mmstone Третман_1 : Зрачење Точка Тежина U/M : gmproduct тип : Накит Накит Тип : Ringsmaterial : Основно - Боја : Белење Тип : Скапоцен камен Cut_1 : Шаховска плоча боја : сребрена tonestone создавање метод_1 : naturalbirthstone Месец_1 : (12) декемвриски Квалитет_1 : Аакустомизираните Предмети не Можат Да Се Вратат Сребро, Полиран, Родиум-Обложен, Цврст, скапоцен камен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи