Слики во кампусот AZ996lged- 8. Ин. Универзитет во Аризона злато врежана диплома сатен махагони рамка со литограф

Слики во кампусот AZ996lged- 8. Ин. Универзитет во Аризона злато врежана диплома сатен махагони рамка со литограф

Во продавницата
DEN 2327.84
Стока:

Рамка за диплома за сатен махагони, злато врежано со литографски слики во кампусот. 14К позлатен медалјон или фолија заптивка со официјалните универзитетски ознаки и испечатени со име на универзитет. Сè што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучено. Feature Sthis Frame одговара на 8,5 "H x 11 " W Дипломафијално лиценциран колегиум Производ, одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти на колеџ и алумниспецификации за завршување на рамета : Сатен Махагонитм : Аризона Wild Cats League : NCAASIZE : 8.5 "H X 11 " WWEIGHT : 11 LBS- SKU : CMPS5320 Универзитет во Аризона 8,5 "x 11" злато врежана диплома рамка со литографски кампуси : официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи