Прогонуван рид фарма анимирана со големина

Прогонуван рид фарма анимирана со големина

Во продавницата
DEN 511.84
Стока:

"Eeehehehe! Пазете се! Внесете, ако се осмелите, во застрашувачкиот свет на Хаун Хил Фарм. 1 година ограничена гаранција. Нашата вештерка што зборува со метла може на прв поглед да изгледа пријателска и слатка, но изгледот може да се измами. "Ух ох! Јас би се вратил ако бев ти! Со својот глас, ротирачко тело и трепкачки реални очи, таа ќе ги зачуди вашите најпознати посетители. Прикажете ја вашата анимирана декорација на најразлични начини од смешно до плашливо и сè помеѓу . (Додатоци за монтирање не се вклучени). Нашите животни, анимирани гаден суштества се токму она што ви треба за да го претворите вашиот дом во најстрашната прогонувана куќа на блокот. Со својот глас, ротирачко тело и трепкачки реални очи, таа ќе ги зачудува вашите најпознати посетители . Реалистичката шминка и изразите на лицето се дизајнирани да изгледаат морничаво доживотно. Работи за батерија за удобно поставување (3 батерии АА не се вклучени). Iridescent виолетова над црниот фустан од тул со целосна должина на црна тулска наметка и затегната капа. Фигурата на Ноќта на вештерките со големина на живот вклучува цврст штанд со широка основа за постојан приказ. Поставете или обесете повеќе вештерки за морничав гробишта. Анимирани 6-метри. Фраза 3 : „Би се вратил ако бев ти!“. Склопот на батеријата и прекинувачот за вклучување/исклучување се наоѓа во горниот дел од грбот. Фраза 1 : "Eeehehehe, пазете се!" Фраза 2 : „Вие не сте навистина исплашени, нели?“. Брзо и лесно склопување на штандот - Карактерот е целосно собрани. Метла е отстранлив и резистентен.Внесете, ако се осмелите, во застрашувачкиот свет на Хаун Хил Фарм.

Карактеристики на производот

Поврзани производи