Опуштени фармерки на Вранглер Машки

Опуштени фармерки на Вранглер Машки

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Опуштени фармерки за вклопни фармерки на Wrangler 100% памук 3 предни џебови 2 задните џебови Редовно вклопување фармерки и затворање на патент Редовно вклопување низ седиштето и летаат 2 задните џебови 1 клуч за џебни ремени јамки достапни во разновиден Colors Style 97601 SB Овие опуштени фармерки за вклопување во Врндер, се одлични за фармерките за опуштено вклопување во вметнување, се одлични за фармерките за вклопување во Вр. Гардероба на секој човек. Овие фармерки имаат потресено миење и опуштено вклопување што ставаат убав вртеж на вашиот класичен пар фармерки. Спарете ги овие со мета или копче надолу горе и подига. Во разновидна боја, овие релаксирани фармерки на Вранглер, се одлични за гардеробата на секој човек. Овие фармерки имаат потресено миење и опуштено вклопување што ставаат убав вртеж на вашиот класичен пар фармерки. Спарете ги овие со мета или копче надолу и чизми.

Карактеристики на производот

Поврзани производи