Кран во самракот II од Керол Робинсон платно уметност принт

Кран во самракот II од Керол Робинсон платно уметност принт

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Овој едноставен состав ја доловува благодатта и елеганцијата на оваа иконска низинска птица. Благодатната фигура на кран се сече низ едноставна беж позадина во овој елегантен печатење на платно. Насликани со без напорни удари со преклопување на црно -бела боја, елегантно драпени, воздушни пердуви на оваа птица се држат тесно кон неговото тело, истакнувајќи ја нејзината тенка форма. Совршено самостојно или спарено со парчиња изјави, оваа привлечна птичји птици сигурно ќе остави траен впечаток на вас и вашите гости. Произведено со печатење со полно крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци со музејски квалитет. Со квалитетно занаетчиство што гарантира професионален изглед, ова печатење на Giclee на платно е исто така лесен и лесен за виси. Не е потребно гломазно кадрирање бидејќи на вашето ново уметничко дело им треба само неколку нокти и стабилна рака за да се обесат. Мерки за печатење : печатење со платно со животински теми. Совршен за дома или канцелариски декор. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи