Пионерската жена цвета букет 14,4 унца мини тепсија за тепсија

Пионерската жена цвета букет 14,4 унца мини тепсија за тепсија

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Womanената Пионер цвета букет 14,4 унца мини тепсија за тепсија ви овозможува да послужите индивидуално добрина на семејството и пријателите. За солени или слатко печење од печка до маса, ќе сакате да го имате овој разноврсен мал пекар додека печете кој било од специјалните рецепти за мини тепсија на РЕЕ. За крцкава мак и сирење или слатка чоколадна лава торта, овие мини тепсија се погодни за готвење на низа оброци. Секое минијатурно јадење со тепсија има суптилни цветни дизајни кои создаваат моментално парче презентација на вашата маса. Погодните рачки овозможуваат лесен транспорт, а капаците со копчињата ви овозможуваат да ги одржувате садовите топли и кора од крцкави. Направени од трајни каменувачи, овие мини пекари ја задржуваат топлината рамномерно за конзистентни и вкусни резултати од готвење. Секоја мини тепсија мери шест инчи и е рерна, машина за миење садови и микробранови безбедни. Достапно во повеќе бои и обрасци за да можете да се мешате и да се совпаѓаат за да создадете шарено ширење на која било табела. Пионерската жена што цвета букет 14,4 унца мини тепсија за јадење го прави готвењето од рерна до табелата лесно, вкусно, прилагодливо и стилски. Мет РЕЕ : Ри Драмонд е најпродавана авторка на Timesујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните медиуми и жената зад себе Популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Пионерската жена цвета букет 14,4-унца мини тепсија за јадење : Совршено за сервирање солени или слатки оброци со печка на печка на семејството и пријателите. Индивидуалната големина е совршена за прилагодување на садовите за гостите. Шарените и обрасците донесуваат гроздобер стил на вашата маса. Вградените рачки овозможуваат лесен транспорт. Карактеристики на цветните дизајни на потписот на REE. Лесно се совпаѓа со други предмети во колекцијата Pioneer Woman. Мерки 6 "во дијаметар. Изработено од трајно каменување за дури и задржување на топлина. Машината за миење садови, микробранова безбедна и безбедна печка до 400 F.

Карактеристики на производот

Поврзани производи