Ројалов Женски Краток Ракав Денот На Независноста На Вратот Печатен Џебен Негувател Врвен резервоар за жени

Ројалов Женски Краток Ракав Денот На Независноста На Вратот Печатен Џебен Негувател Врвен резервоар за жени

Во продавницата
DEN 335.52
Стока:

Женски Краток Ракав Денот На Независноста На Вратот Печатен Џебен Негувател Карактеристики : овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење карактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмсовршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилик : флексибилен, елегантен и модерен. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации за производот : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : V Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834110cm/43.31"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M61036116cm/45.67"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L81238122cm/48.03"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL101440128cm/50.39"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL121642134cm/52.76"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL141844140cm/55.12"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL162046146cm/57.48"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL182248152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31" + Погоден За одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, запознавање итн. Совршен за летни излегувања. +Мек, еластичен и удобен за носење,Покажете го вашиот најдобар удобен и мек материјал грижата за вас како бебе. ●Со исклучителен занает и издржлив материјал,Оваа облека има долг работен век и не бледне лесно. €Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура. `+Уникатен дизајн ја прави оваа облека повеќе мода и убавина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи