Про-Лек Анасон Ракови Супер Гел

Про-Лек Анасон Ракови Супер Гел

Во продавницата
DEN 1919.84
Стока:

Супер Гелот За Ракови Од Анасон Е направен од вистински цели ракови. Бас, лосос, челик, перде и панфиш ќе одат по оваа мешавина. Про-Лек Анасон Ракови Супер Гел : бас, Лосос, челик, перде и панфиш ќе одат по оваа мешавина. Направено од вистински цели ракови. Големина : 2 мл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи