Клајн Ер Рогови Демонот Воз Рог Тројна Труба

Клајн Ер Рогови Демонот Воз Рог Тројна Труба

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Клајн е единствениот светски производител кој инженери и гради целосна линија На Директно Вклопување Воз Воздух Рог и Одборот Воздушни Системи. Не е потребно сечење, дупчење или заварување за инсталација, и ние се гордееме со нашите детални, лесни за следење упатства за инсталација без болка. Целта е да се тестираат што е можно повеќе различни трим и варијации на телото. Рамен Решетката Одвојува Дизајн. Најгласен Најголем И Најагресивен Воз На Пазарот. Обложување Осигурајте се дека Ќе Издржат Топлина/Сонце/УВ/Спреј За Сол. Целосно Надградлив. За Вистинско Искуство Што Ја Тресе Земјата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи