Шикологија 2 ролетни со безжични фуни, основни бели 34 w 96 ч

Шикологија 2 ролетни со безжични фуни, основни бели 34 w 96 ч

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Чикологијата безжични ролетни од дрво се испорачуваат како врв на иновации и практичност меѓу традиционалните ролетни на венецијанските прозорци. Нашите силни дебели 2 "faux дрво од дрво се мазни бели лекови дизајнирани да го одразуваат изгледот и стилот на природно вистинско дрво по прифатлива цена. Произведено со ПВЦ за комерцијално одделение, нашите ролетни за безжични делови од дрво се трајни и разноврсни за секоја околина. Материјали. се изработени од специјализиран ПВЦ што го зајакнува отпорот на искривување и влага. Овие карактеристики ви овозможуваат да ги инсталирате скоро каде било : влажни бањи, кујни, дневни простории, спални соби и многу повеќе. Бесплатните ролетни од дрво на чикологија се направени за да се вклопат за да се вклопат Сите прозорци од мали до големи. Овие ролетни со безжични безобразни делови имаат намалување на индустријата 1/2-инчен. За да се контролира приватноста на филтрацијата на светлината на вашиот дом и прозорецот. Неговиот механизам за безжичен лифт е најдобар за деца, обезбедувајќи безбедност за деца и миленичиња од потенцијални опасности од кабел. влечење. Ролетни од дрво за прозорци - Едноставен, но сепак многу елегантен дизајн кој може да се вклопи во кој било декор за домови . Бленд на прозорецот безжични - безжичен механизам обезбедува безбедност за деца и миленичиња. Вртено стапче.

Карактеристики на производот

Поврзани производи