Едноставно маргаритка 18 18 жолти салфетки со жолти фаули, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 жолти салфетки со жолти фаули, сет од 4

Во продавницата
DEN 223.84
Стока:

Донесете добредојде и мир во вашиот дом со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " жолти салфетки со трио од нашата колекција на Буда. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете добредојде и цветно чувство на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со убавината и спокојството што се наоѓа во оваа колекција. Едноставно маргаритка 19 „x 19“ салфетка за печатење : едноставна, но сепак елегантна салфетки од крпа од 19 “доаѓаат во сет од 4. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи