Лажичка со кратки ракави со висока опуштена маица, пакувања, пакувања

Лажичка со кратки ракави со висока опуштена маица, пакувања, пакувања

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Маичката со ниска маичка е дел од удобната и модерна работа од домашната колекција. Шарени отпечатоци и минерални миења заедно со трендовски стил ја прават оваа колекција одење за секој ден облекување. Останете дома или излезете во овие забавни парчиња. Надвор од основните. Tee на вратот од лажичка од лажичка се ажурира со високо-ниско полите, со убов го нарече мулетот изглед за подигнати полите на предниот дел што паѓа на задниот дел за ласкав, лесен изглед. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’9-1/2 ”, половината : 23”, биста : 34-1/2 ”, колкови : 35-1/2”. Моделот носи големина S. лажички врат. Кратки ракави. Високо-ниско полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави на жените од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи