Форуми Активирањето Распрскувач, Бела, грофот-BWK58108

Форуми Активирањето Распрскувач, Бела, грофот-BWK58108

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Цврстите распрскувачи што не протекуваат се сигурен избор?дизајниран да не истекува дури и ако врвовите на шишето завршат. Активирањето со три прсти и задната потпора ја прават продолжената употреба поудобна, за помал замор. До 30% поголем излез по мозочен удар значително го намалува бројот на пати кога ќе го повлечете чкрапалото. Долготрајното надворешно тело го штити склопот на клипот од оштетување при употреба и складирање. Одлично за чистење во тоалет, домаќинство, чистење прозорци, миење автомобили, автоматско детализирање, контрола на штетници и нега на тревникот. Форуми Активирањето Распрскувач, Бела, 24 брои-BWK58108.

Карактеристики на производот

Поврзани производи