Cherokee Workwear Revolution Tech Tech Women's Scrubs stumb mid Rise Straight Regring Strightring WW235AB

Cherokee Workwear Revolution Tech Tech Women's Scrubs stumb mid Rise Straight Regring Strightring WW235AB

Во продавницата
DEN 495.52
Стока:

Овој Put-On Pant има еластично затворање на половината и предно затворање. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат плетено исечени предни џебови од предните лепени, уште еден предно лепенка на десната нога на носителот, еден џеб за задно крпеница и странични отвори за додадена леснотија на движење. Модерно класично вклопување. Inseam 34 "Womenените средно издигнување. Прав нозе Пант. Скрипките на Чероки, додека се дизајнирани за медицинското поле, сè уште можат да се користат во просторот за академски училници. Наставниците од околу САД веќе уживаат во удобноста, модата и сигурноста што ги обезбедуваат стружењата на брендот Cherokee. Без разлика дали предавате хемија и барате лабораториски палто, или работите во градинка, основно, средно или средно училиште, дури и работниците за дневно згрижување уживаат во квалитетот на медицинските чистачи на брендот Cherokee.

Карактеристики на производот

Поврзани производи