А Пликови, 5, 3х7, 3, Битие Млечна Трева, 1000 Картон, Рециклирани

А Пликови, 5, 3х7, 3, Битие Млечна Трева, 1000 Картон, Рециклирани

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Џем Хартија Битие рециклирана линија е крајната во рециклирана хартија и коверти. Сите се без киселина, achивални и направени од 100% хартија за потрошувачи по мастило. Достапно во а2, А6, А7, А8, А10, #10, 7 1/2 х 7 1/2, 9 1/2 х 12 5/8, 9х12 Папка, 28лб хартија и 80лб капак. Продадени како 25 пликови по пакет. Боја : Млечна Трева. Големина : А7 (5,25 х 7,25 инчи). Количина : 1000 по картон. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе. Карактеристики на пликот : директно затворање на гума за џвакање, висококвалитетна Мазна завршна хартија, 100% рециклирана.

Карактеристики на производот

Поврзани производи