Мармонт Хил Галакси од Рејчел Билер Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Галакси од Рејчел Билер Сликарство печатење на завиткано платно

Во продавницата
DEN 297.60
Стока:

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил „Галакси“ од Рејчел Билер Сликарство ПРИНЦИЈА На завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Рејчел Билер. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи